sobota, 6 kwietnia 2013

Hej :** ŚniegŚniegŚnieg wszędzie ;<<<<. Wiosny nie było, nie ma i tracimy nadzieję czy w ogóle będzie. Żeby poczuć trochę cieplejsze klimaty, wybrałyśmy się do kina na Spring Breakers. Film jest jedną wielką imprezą, pełną alkoholu i narkotyków. Dziewczyny, żeby zdobyć kasę na wymarzone ferie obrabiają bar z kurczakami z pistoletami na wodę w ręku. Potem mamy ciąg imprez, a jedna z nich kończy się dla głównych bohaterek więzieniem. Wyciąga je z niego bogaty gangster- Alien. Potem mamy napady w różowych kominiarkach i głównie seks. Miało to chyba wywoływać jakieś emocje u widza, ale nas jakoś nie porwał.  Szczerze to spodziewałyśmy się czegoś więcej. W USA film ten bije rekordy popularności, dla nas jest pusty i płytki. Więc jeżeli zastanawiacie się, czy pójść do kina na ten film, to my odradzamy. Lepiej obejrzeć go w internecie i zaoszczędzić hajs na ciuchy ;). A co do ciuchów to dzisiaj luźny look. Poniżej parę fotek.
Bużka ;*


Iza:









Koszulka-ZARA/ Spodnie-ZARA/Buty-BOTI/ Kurtka-PIMKIE/Zegarek- SWATCH/Bransloteka- HOUSE/Plecak-VICTORIA'S SECRET

Mona:






Sweterek-PIMKIE/ Spodnie-H&M

poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Heej ;*** Święta, święta i po świętach. Jakoś w tym roku nie czułyśmy atmosfery tych świąt, może to wina śniegu, który leży za oknem -,-. Aż chce się powiedzieć HAPPYMERRYCHRISTMASEASTER ;P. Nie dość, że za oknem aura bardziej bożonarodzeniowa niż wielkanocna to w telewizji puścili Kevina, co już absolutnie (naszym zdaniem) opowiedziało się za tym, że te święta to chyba jednak było Boże Narodzenie. Jeszcze tylko wypadało by zrobić poprawkę sylwestra ;P. No, ale my z Monią się nie poddałyśmy i "stworzyłyśmy" wielkanocne pisanki ;D. Nie chciałyśmy malować ich, jak co roku w barwnikach, tym razem posłużyłyśmy się farbami plakatowymi i akrylowymi. Trochę obawiałyśmy się czy to, aby na pewno bezpieczna metoda, ale jednak wszyscy "przeżyli "nasze jajka ;). Poniżej zdjęcia naszych pisanek i postanowiłyśmy dodać też nasze paznokcie. Są trochę mało wielkanocne ;p. Może jutro wybierzemy się na jakieś zdjęcia, ale nie wiem na pewno, bo Monika jest chora ;<. Mam nadzieję, że jutro pogoda się chociaż trochę poprawi i uda nam się pójść na jakieś zdjęcia ;). Trochę spóźnione, ale Wesołych Świąt ;)). Buziakii ;***.








wtorek, 26 marca 2013

Wiosennie ;3

Hej :* U nas można wypatrywać już pierwszych oznak wiosny ;3 Nie można się wprawdzie zbytnio "rozebrać", ale zaczyna robić się co raz cieplej, a przez kilka ostatnich dni świeciło słoneczko. Aż chce się wyjść z domu z uśmiechem na twarzy :D Zdałam sobie sprawę, że ostatnie posty były w dużej mierze o pogodzie, chyba czas to trochę zmienić. Myślę, o jakich nowościach warto by Was poinformować. Jednak nic ciekawego nie wydarzyło się w ostatnim czasie, ja <Mona> jestem chora. W tym poście zaprezentujemy Wam nasze paznokcie, ostatnio sama je sobie robię, a zawsze prosiłam o to Izę :) W szkole też nudno, jutro ostatni dzień i tydzień przerwy świątecznej. W końcu się wyśpimy :) Mamy fajny pomysł na malowanie jajek, jeżeli coś z tego wyjdzie, to zaprezentujemy je tutaj. Więc trzymajcie kciuki :3
Żeby Was bardziej nie zanudzać to kończę. Buziaki :***


Iza:








Mona:









 IZA: bejsbolówka- STRADIVARIUS/ spodnie-H&M/ koszulka-H&M/ trampki-http://www.sequinshoes.pl/ / plecak- VICTORIA'S SECRET
MONIKA: koszula- JENNYFER/ spodnie- STRADIVARIUS/ buty-http://highlife.com.pl/



środa, 20 marca 2013

Siems ;** Na wstępie powiem, że u nas znowu napadało mnóstwo śniegu, a jutro pierwszy dzień wiosny... bez komentarza. Na szczęście nie jest bardzo zimno, to chyba jedyny plus, tej "pięknej" pogody. Od jutra mamy rekolekcje, więc koniec tygodnia na lajcie xD. Dzisiaj zrobiłyśmy kilka zdjęć przed pójściem do galerii, jak i również w, na przykład, przymierzalni w H&M ;p. Było to bardzo udane wyjście, bo kupiłam sobie <Mona> spodnie, świetną koszulkę i etui na telefon, a wszystko w jednym sklepie: H&M. Udało nam się także w końcu znaleźć ćwieki na paznokcie, MEGA :) Od razu zdjęcia ciuchów na mnie. To tyle, całujemy ;* <3











Mona:











 Iza:



Mona: sweter-H&M/ spodnie-ZARA/ plecak-VICTORIA'S SECRET/ okulary-H&M
Iza: koszula-DIY/ spodnie-ZARA

poniedziałek, 18 marca 2013

Heeeeej ;**** Dzisiaj znów focie z parku, mój look trochę wiosenny ;3 Wzorzyste spodnie z pull&bear ze sweterkiem z pimkie i ukochanymi bytami Jeffrey Campbell <3333 Uwielbiamy creepersy, platformy koturny <3 Dlatego też w looku Moni czarne koturny z h&m, jeansy - Zara i bluzeczka z Brandy Melville ;) U nas dziś znowu gościło słoneczko i dzień był bardzo przyjemny ;D Zepsuła go jednak trochę klasówka z matematyki ;<, ale mamy nadzieję, że poszła nam całkiem dobrze ;) To tyle. Całusy ;*** 

                                                       Mona:




                                                       Iza: