piątek, 1 marca 2013

Plener

SIEMANKO :** Tym razem już bardziej profesjonalne zdjęcia ;3 Ustrzeliłyśmy kilka fotek w parku przed pójściem do KFC. Jak wiadomo: JEST PIĄTEK JEST KFC ;DD 



IZA:




                       koszulka - H&M, Spodnie - H&M, buty- nie pamiętam ;3,Płaszcz-ZARA,szalik-PIMKIE                            

MONIKA;

                           
                                   
                 


                                                           płaszcz- STRADIVARIUS  sweterek- STRADIVARIUS,  spodenki - EXPRESS torba - LOUIS VUITTON

http://lookbook.nu/izabelag

wtorek, 26 lutego 2013

 
FOCIE FOCIE FOCIE xDD Może w weekendzik zrobimy jakąś sesje ;3 teraz przez szkołę nie ma totalnie na nic czasu ;< Przez pomyłkę dostałyśmy buty z HIGH LIFE, są na prawdę fajne ;D trampeczki na platformie Jeffrey Campbell <33 Jutro mają je od nas odebrać ;) Chciałyśmy je sobie kupić, ale w tym miesiącu kupiłyśmy sobie trochę za dużo tych butów ;p Poczekamy jeszcze trochę, może znajdziemy jakieś fajne w sieciówkach lub na necie, a jeśli nie to kupimy te ;3 Buźźźka ;**








 

wtorek, 19 lutego 2013

Dzisiaj kilka "słit foci" ;) Nie mamy czasu żeby zrobić jakieś fajne zdjęcia, bo mamy mnóstwo zajęć. Nauczyciele chyba muszą się bardzo nudzić, skoro ciągle robią nam jakieś klasówki ;/ Jednak nie ma to jak liceum, ahhhh... Dobrze, że chociaż mamy świetną klasę, aż chce się chodzić do szkoły ^^






 W końcu doczekałam się mojego upragnionego etui na telefon- STICZUŚŚ <3


niedziela, 3 lutego 2013

O boszzz, ostatni dzień ferii ;<< Jednak spędzony bardzo miło ;) Oczywiście w galerii. Jutro do szkoły, ale plus jest taki, że w trampeczkach DIY galaxy ;D







 Koszula jeansowa- JENNYFER, Spodnie- PULL&BEAR/Koszula czarna- PULL&BEAR, spodnie-STRADIVARIUS



Nasze kochane plecaczki- Victoria's secret PINK

wtorek, 29 stycznia 2013

Heej ;D dziś foty z KFC <33 i nasze pazurki ;))
 
 


        mix n match Mony
 mix n match mój ;)
 Mony ombre
moje galaxy <33

niedziela, 27 stycznia 2013

Heej ;*** Jak my kochamy zakupy <3 <3 A zakupy na wyprzedażach to jeszcze większa przyjemność ^^ Dzisiejszą "rundę po sklepach" uważamy za mega udaną ;) A poniżej kilka z naszych "łupów".  Mamy nadzieję, że Wam też przypadną do gustu ;D
                                                      Bershka
                                                    Pull&Bear
                                                    Pull&Bear     
                                                    Stradivarius
                                                    Pull&Bear

niedziela, 20 stycznia 2013

Hhahahaha, po wielu próbach udało nam się w końcu założyć bloga ^^. Czyli jednak blondynki coś potrafią ;)) Nie no, ale teraz tak na serio, pierwszy post, trzeba być poważnym. Jednym z naszych hobby, a właściwie bardziej hobby Izy, jest zdobienie paznokci, poniżej kilka wzorków + mega cudowne buty z h&m, których jesteśmy szczęśliwymi posiadaczkami ^^  Na deser pyszniutki donut ;pp


  Koszula-Jennyfeer, spodnie-pull&bear, buty-h&m
    Koszula-pimkie, spodnie-stradivarius, buty-h&m




P.S. Zdjęcia robione telefonem, więc trochę słaba jakość. ;**