HEEJ ;** Brrrr, ale zimno !! Nie możemy doczekać się wiosny, słoneczka, trampeczek i ogólnie lżejszych ciuchów. Jednak na razie nic nie zapowiada szybkiego nadejścia ciepłych dni ;< U nas okropnie wieje, ale pomimo takiej pogody zrobiłyśmy kilka zdjęć. W końcu przyszła bluza z ALOHA, jestem MEGAZADOWOLONA <Mona>, bałam się czy nie będzie za duża, ale jest idealna, JARAM SIĘĘ <3 Na niej oczywiście nasza wielka miłość- BUTY! Kupiłyśmy także nowe trampeczki- kolejne nasze "uzależnienie", zwykłe, białe, ale na podwójnej podeszwie ;) Ostatnio jaramy się własnie butami na wyższych podeszwach. W czwartek w naszej szkole zorganizowano dzień św.Patryka, było bardzo wesołe i zielono ;D Niektórzy uczniowie, na ochotnika, robili różne zielone słodkości, np: babeczki, ciasta, nam przypadły rurki, musiałyśmy je nadziewać strzykawką. Było ciężko, ale się udało. Jednak bita śmietana w połączeniu z galaretką agrestową...NIE POLECAMY ;p. To tyle, BUŹKA ;** <3
IZA:
/ Spodnie-STRADIVARIUS/Buty-BOTI/Biżuteria-HOUSE, GLITTER
Mona:
I słit focia z KFC ;D