piątek, 15 marca 2013

SWAG

HEEJ ;** Brrrr, ale zimno !! Nie możemy doczekać się wiosny, słoneczka, trampeczek i ogólnie lżejszych ciuchów. Jednak na razie nic nie zapowiada szybkiego nadejścia ciepłych dni ;< U nas okropnie wieje, ale pomimo takiej pogody zrobiłyśmy kilka zdjęć. W końcu przyszła bluza z ALOHA, jestem MEGAZADOWOLONA <Mona>, bałam się czy nie będzie za duża, ale jest idealna, JARAM SIĘĘ <3 Na niej oczywiście nasza wielka miłość- BUTY! Kupiłyśmy także nowe trampeczki- kolejne nasze "uzależnienie", zwykłe, białe, ale na podwójnej podeszwie ;) Ostatnio jaramy się własnie butami na wyższych podeszwach. W czwartek w naszej szkole zorganizowano dzień św.Patryka, było bardzo wesołe i zielono ;D Niektórzy uczniowie, na ochotnika, robili różne zielone słodkości, np: babeczki, ciasta, nam przypadły rurki, musiałyśmy je nadziewać strzykawką. Było ciężko, ale się udało. Jednak bita śmietana w połączeniu z galaretką agrestową...NIE POLECAMY ;p.  To tyle, BUŹKA ;** <3

IZA:
/ Spodnie-STRADIVARIUS/Buty-BOTI/Biżuteria-HOUSE, GLITTER

Mona:
 Bluza-http://alohafromdeer.com / Spodnie- BERSHKA/ Buty- nie pamiętam;p/ Plecak- VICTORIA'S SECRET PINK








                                                   
 I słit focia z KFC ;D 



sobota, 9 marca 2013

Heej ;* Dzisiaj pościak z butkami od JC <3 W końcu do nas przyszły, długo kazały nam na siebie czekać ;p. Kiedy wyjęłam je z pudełka, byłam pewna, że będą totalnie niewygodne, jednak nie było tak źle ;)  Dzisiaj tylko ja <Mona> , Iza leży chora w łóżku  ;<. Miałam nadzieję, że w końcu zawita do nas wiosna, niestety za oknem znowu zimno ;/.  Uwaga sporo zdjęć :D
















Kurtka- BERSHKA/ Koszula- JENNYFER/ Spodnie- H&M/ Szalik- Pimkie/ Torba-DIVERSE/ Buty- Jeffrey Campbell highlife.com.pl


piątek, 1 marca 2013

Plener

SIEMANKO :** Tym razem już bardziej profesjonalne zdjęcia ;3 Ustrzeliłyśmy kilka fotek w parku przed pójściem do KFC. Jak wiadomo: JEST PIĄTEK JEST KFC ;DD 



IZA:




                       koszulka - H&M, Spodnie - H&M, buty- nie pamiętam ;3,Płaszcz-ZARA,szalik-PIMKIE                            

MONIKA;

                           
                                   
                 


                                                           płaszcz- STRADIVARIUS  sweterek- STRADIVARIUS,  spodenki - EXPRESS torba - LOUIS VUITTON

http://lookbook.nu/izabelag

wtorek, 26 lutego 2013

 
FOCIE FOCIE FOCIE xDD Może w weekendzik zrobimy jakąś sesje ;3 teraz przez szkołę nie ma totalnie na nic czasu ;< Przez pomyłkę dostałyśmy buty z HIGH LIFE, są na prawdę fajne ;D trampeczki na platformie Jeffrey Campbell <33 Jutro mają je od nas odebrać ;) Chciałyśmy je sobie kupić, ale w tym miesiącu kupiłyśmy sobie trochę za dużo tych butów ;p Poczekamy jeszcze trochę, może znajdziemy jakieś fajne w sieciówkach lub na necie, a jeśli nie to kupimy te ;3 Buźźźka ;**








 

wtorek, 19 lutego 2013

Dzisiaj kilka "słit foci" ;) Nie mamy czasu żeby zrobić jakieś fajne zdjęcia, bo mamy mnóstwo zajęć. Nauczyciele chyba muszą się bardzo nudzić, skoro ciągle robią nam jakieś klasówki ;/ Jednak nie ma to jak liceum, ahhhh... Dobrze, że chociaż mamy świetną klasę, aż chce się chodzić do szkoły ^^






 W końcu doczekałam się mojego upragnionego etui na telefon- STICZUŚŚ <3


niedziela, 3 lutego 2013

O boszzz, ostatni dzień ferii ;<< Jednak spędzony bardzo miło ;) Oczywiście w galerii. Jutro do szkoły, ale plus jest taki, że w trampeczkach DIY galaxy ;D







 Koszula jeansowa- JENNYFER, Spodnie- PULL&BEAR/Koszula czarna- PULL&BEAR, spodnie-STRADIVARIUS



Nasze kochane plecaczki- Victoria's secret PINK